fbpx для Клієнта
для Клієнта Phone

навчання

Для кого проводяться навчання?

Салони краси, перукарні та студії краси, що провадять діяльність по всій території України.

Де і коли?

Слідкуй за термінами навчань у своєму регіоні на hairtalk.ua

терміни

Якою є вартість навчання?

Навчання безкоштовне. На навчання може прийти тільки один майстер із салону ( при проходженні навчання майстер отримує стартовий набір) . Проходження навчання не тягне за собою жодних додаткових коштів та не зобов’язує до придбання.

Як зареєструватись на навчання?

Для реєстрації на навчання оберіть зручну для вас дату та термін навчання та напишіть або зателефонуйте нам на +38 099 621 22 80  (Viber).

Зателефонуй мені

Як впровадити послугу
нарощення волосся у Ваш салон?

Вам потрібно всього лиш пройти навчання по нарощенню волосся. Компанія hairtalk extensions проводить такого типу навчання для салонв краси по всій Україні. Для методики нарощення hairtalk Вам не потрібно купувати дорого вартісний інструментарій, а це значно полегшує впровадження послуги нарощення волосся та не вимагає інвестицій.

Практика творить майстра

Щоб використовувати увесь потенціал доступних на ринку послуг, майстер повинен завжди актуалізувати свої знання про нові продукти. Участь у навчанні та відвідування МК завжди повинні бути внесені в робочий календар кожного майстра, який хоче досягнути успіху у своїй справі.

Навчання від hairtalk extensions складається з теоретичної та практичної частин, а після навчання майстер отримує безкоштовний стартовий набір для початку роботи та сертифікат, який дає можливість нарощувати волосся нашого бренду.

Де і коли?

Шановні майстри перукарського мистецтва !
Змушені повідомити , що через критичну ситуацію з COVID -19 ми не можемо назвати конкретні дати наших навчань. Дуже надіємось на покращення ситуації та вілннвлнння наших семінарів.

Будьте здорові !