fbpx для Клієнта
для Клієнта Phone

Поширені запитання

Скільки часу можна носити нарощені пасма?

Після кожного нарощення пасма можна носити 8-10 тинів, в залежності від того, як швидко відростає волосся клієнтки. Після чого, необхідно зробити корекцію, переміщуючи кріплення ближче до шкіри голови, щоб уникнути матування, куйовдження та сплутування волосся.

Чи пасма можна нарощувати більше ніж один раз?

Так, пасма hairtalk extensions можна використовувати більше ніж один раз, максимально тричі після першого нарощення. Після третього нарощення обшар клейкої стрічки може бути загрубим і кріплення не матиме естетичного вигляду.

Чи це людське волосся?

Так, походить з Індії. Пасма виготовляються в Китаї з матеріалів, що походять з Азії, Європи та США. Пасма hairtalk extensions виготовляються вручну з волосся Remy найвищої якості. Поняття „Remy” означає, що волосся кріплене до стрічки відповідно до росту волоса та в ньому збережено волосяні лусочки. Завдяки чому, волосся не матовіє та не сплутується. Волосся з палітри fun виготовляється з людського волосся та термостійкого волокна. Світлі кольори можуть вимиватись після першого або другого миття, однак,  колір залишається природнім. Нарощене волосся можна вирівнювати та крутити при невисоких температурах, як звичайне людське волосся.

Чи можна фарбувати нарощені пасма?

Не рекомендуємо висвітлювати пасма. Усі процедури повинні виконуватися виключно в партнерських салонах hairtalk extensions.

Важливо!

Зверніть увагу, будь які хімічні дії з волоссям призведуть до втрати гарантії.

Чи можна фарбувати корінь маючи нарощені пасма?

Так, можна фарбувати корінь, оминаючи клейку стрічку. Усі процедури повинні виконуватися виключно в партнерських салонах hairtalk extensions. Рекомендуємо фарбувати корені за 24-48 годин перед нарощенням.

Важливо!

Зверніть увагу, що фарбування нарощених пасм призведе до втрати гарантії.

Чи можна використовувати при стилізації термоприлади?

Пасма hairtalk extensions можна вирівнювати, крутити та сушити за допомогою перукарського фена. Надмірне тепло сконцентроване безпосередньо на стрічці може призвести до їх розклеювання. Тому, не радимо використання клімазонів.

Важливо!

Пасма hairtalk extensions fun виготовляються з поєднання людського волосся та термостійкого волокна, які теж піддаються стилізації при низьких температурах.

Які засоби для догляду можна використовувати?

Рекомендуємо використання лінійки hairtalk extensions. Ці косметичні засоби було розроблено спеціально для догляду за нарощеним волоссям. Насичені маски не можна наносити на шкіру голови та ділянки кріплень, такі засоби наносяться виключно на кінцівки волосся. Пригадайте клієнтці, що волосся необхідно промивати під проточною водою довше ніж зазвичай, щоб переконатись, що засоби ретельно вимиті зі шкіри голови та волосся.

Не використовуйте косметичні засоби, які містять спирти та масла.

Як зняти нарощені пасма?

Пасма hairtalk extensions повинен знімати виключно кваліфікований стиліст в перукарському салоні.

Чи у продажі є волосся різної текстури?

hairtalk extensions злегка хвилясті. Волосся може бути рівним та хвилястим.

Скільки пасм в упаковці?
Вид стрічки кількість пасм
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
з притемненим корінням
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1
Чи можна відвідувати басейн, сауну чи тренажерний зал?

Так, однак, рекомендуємо використовувати кондиціонер hairtalk перед плаванням. Він живить волосся та абсорбує вологу. Запобігає поглинанню шкідливих елементів, таких як хлор чи мінерали. Брудне та спітніле волосся починає плутатися, порадьте клієнтці збирати волосся в хвіст під час тренувань чи відвідуючи сауну. Клієнтка повинна мити волосся та розчісувати його після фізичних навантажень. Крем для загару може зафарбовувати пасма.

 

Якою є кількість доступних кольорів?

В оферті доступно більше 40 відтінків, які можна поєднувати між собою та отримати понад 1000 неординарних тонів. Усі наявні кольори представлено на професійній палітрі hairtalk extensions

Які довжини волосся можна придбати?

25 см, 40 см, 55 см.